Rekrutacja na wyjazdy stypendialne w semestrze letnim roku akademickiego 2014/15

Szanowni Studenci Wydziału Humanistycznego,

Chciałbym uprzejmie poinformować, że w dniu 20 X 2014 o godz. 23.59 rozpocznie się rekrutacja na wyjazdy stypendialne w semestrze letnim roku akademickiego 2014/15 w ramach Programu Erasmus+ . W tym roku po raz kolejny jest ona prowadzona elektronicznie poprzez moduł systemu Usosweb „Wymiana studencka”.

Bardzo zachęcam Państwa do skorzystania z tej możliwości, zwłaszcza że oferta Wydziału Humanistycznego jest bardzo bogata i ulega ciągłemu powiększeniu.

Informacje na temat Programu Erasmus+ wraz z listą ofert oraz skanami umów znajdują się na stronie: https://www.umk.pl/wspolpraca/erasmus_plus/partnerzy/

Zgodnie z nowymi zasadami na stypendium można jechać 1 raz na każdym stopniu studiów – zachęcam więc do udziału studentów II stopnia i doktorantów, którzy skorzystali już z Programu na niższym stopniu studiów.

Rekrutacja w tym roku jest w pełni przeprowadzana poprzez moduł Usosweba. Aplikacje w usosweb proszę wypełniać tylko w j. polskim, a zignorować pola wymagające angielszczyzny.

Każda osoba aplikująca musi wskazać dwu pracowników naukowych skłonnych do wystawienia jej opinii. Proszę informować wybranych pracowników, że w ich zakładce w usosweb znajduje się prośba o opinię składającą się z 5 odpowiedzi na 5 prostych pytań.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać bliższe informacje, to zapraszam w środy, godz. 12.30-14.00 (Collegium Minus, pok. 101, Fosa Staromiejska 1a, tel. 56 611 36 23, zibbi@umk.pl)

Z poważaniem,
Zbigniew Nerczuk